Tamamen El Yapımı Keçe Bayan Çanta Modelleri

Keçe bayan çanta modelleri ya da keçeden çanta mı olurmuş? Demeyin. Keçenin sağlıklı bir kumaş olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Eskiden çok farklı alanlarda ve giysilerde çok fazla kullanılan keçenin el emeği oldukça fazladır. Üretim aşamasında eski yöntemler kullanıldığında oldukça fazla emek isteyen keçe, günümüzde hanımların da gözdesi olmaya başladı. Farklı renklerdeki keçe bayan çanta modelleri dikkat çekici şıklığa sahip olabiliyor. Keçe çantaların hafifliği de dikkat çekici bir özelliktir. Kaba ve ağır bayan çantaların yerine elbisenizle uyumlu ve şık bir keçe çantayı tercih etmek daha doğru olacaktır.

Keçe bayan çanta modelleri kalıpları

İnternetten bulabileceğiniz birbirinden güzel ve ilginç çanta modellerinden kıyafetinize uygun olanların kalıplarını yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Keçe, üzerinde çalışılması kolay bir kumaş türüdür. Elde ettiğiniz kalıpları keçe üzerine aktardıktan sonra kesme ve birleştirme aşamalarına geçilir. Burada dikkat etmeniz gereken çantanın enini oluşturacak alanın doğru pay bırakılarak belirlenmesidir.
Keçe bayan çanta modelleri
Bu pay bırakılırken ayrıca dikiş ya da birleştirme payını da unutmamak gerekir. Keçe kumaşı, hem dikiş için hem de silikon tabancası ile birleştirme için uygun bir kumaştır. Bizim size tavsiyemiz, süslemeler için silikon kullanmanız ancak ana hatların birleştirilmesi için iğne ve iplikten faydalanmanızdır. Elde ettiğiniz keçe bayan çanta modelleri için istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz ve renkleri kendi zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz. Böylece örnek çanta kalıplarına doğrudan bağlı kalmadan kendinize özgü çanta modelleri çıkarabilirsiniz.

Keçeden çanta yapımı

Tamamen keçeden başka bir ürün de tasarlamak isterseniz keçeden cüzdan fikri tam size göre.

Keçeden bozuk para cüzdanı yapımı için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

[affiliate_news2 id=”206″]

Bayanlara keçeden çanta örnekleri

Keçe bayan çanta modelleri için hemen her sene farklı modellerin ortaya çıktığını görüyoruz. Bayanların yaratıcılıklarının ön planda olduğu çanta modellerinde bu sene de çok farklı renklerin farklı desenlerle bir arada olduğu gözlemleniyor. Desenlerdeki ince ayrıntılar ve süslemeler ise bayan çanta modellerinin vazgeçilmezleridir. Küçük bir süslemenin çantaya kattığı şıklık bazen tüm elbisenin şıklığını etkileyebiliyor. Uzun ve ince çantalardan küçük ve dikdörtgen çantalara kadar birçok keçe bayan çanta modelleri bu yılın gözdesi olmaya aday duruyor. Siz de keçeden çanta yapmak istiyorsanız bu modelleri ve renkleri mutlaka kullanmalısınız. Eminiz ki şıklığınıza şıklık katacak bu çantalarla yaptığınız kombinler göz kamaştıracaktır.
5/5 - (88 votes)
“Tamamen El Yapımı Keçe Bayan Çanta Modelleri” üzerine 2 yorum
  1. şimdi bu el işçiliği özel bayan keçe çanta modellerinin stiline değinecek olursak oldukça modern bir tarzı klasik tarz ile birleştirmiş hem spor stile uygun olabilecek hem de klasik büyük modelleri kastediyor olduğumuz modellerdir. çünkü o bohem tarzı yakalarken çok özel farklı tasarımlı aksesuarları ile ve el işçiliği ile kendisine el işçiliği

    Yanıtla
  2. Keçe çanta yapımı detaylarını öğrenip, basit modelleri yaparak bu işe başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken 3 mm keçe, ip, yapıştırıcı ve makas almak. Çantaların standart bir ölçüsü ve kalıbı bulunmamaktadır. Kendi kullanım alışkanlığınıza göre istediğiniz modeli yapabilirsiniz.

    Yanıtla
Yorum yapın