Kızlık Zarı Dikimi Nedir ve Kalıcı Mıdır?

0
Kızlık zarı dikimi nedir

Kızlık zarı gelişmiş dünya ülkelerinde önemsiz bir hal alıyorken, bazı toplumlarda hala namus göstergesi ve çok önemli bir tabu olarak önem yerini koruyor. Zamanında yaşanılan ama sonrasında pişman olunan cinsel birliktelikler ise kadınlar için ağır bir yük ve pişmanlık olarak rahatsızlık veriyor. Özellikle bakire olmadığını partnerine söylemeyen binlerce kadın görebilirsiniz. Sizlerde bu toplum baskısından kurtulmak ve kendinizi çok daha mutlu hissedebilmek için kızlık zarı dikimini yaptırabilirsiniz. Daha önce kaç kere ilişkiye girdiğinizin hiçbir önemi bulunmuyor. Arzu ettiğiniz zaman, ilk ilişkinizde kanama olacak şekilde kızlık zarı dikimi yapılabiliyor.

Kısaca sizlerde üzerinizde yük olarak gördüğünüz bu sorundan kurtulmak için Doktor Uzay Yıldırım ile iletişime geçebilir ve kendiniz için kızlık zarı dikimi talebinde bulunabilirsiniz. Gerekli muayeneye sonrasında uygulama için karar verilecektir.

Kızlık zarının kanamaması demek o kişinin daha önce bir cinsel birliktelik yaşadığını gösteren işaret oluyor. Elbette çok az da olsa esnek kızlık zarı durumundan kanama meydana gelmeyebiliyor. Bu durum doktor kontrolünde ortaya çıkartılabilir. Nasıl bir kızlık tipine sahip olduğunuzu doktorunuz muayene sonrasında sizler ile paylaşıyor olacaktır.

Kızlık zarı dikimi öncesinde doktor bir muayene işlemi yapacaktır. Bazı durumlarda kişi kızlık zarının yırtılmış olduğunu düşünebiliyor ama yapılan muayene sonucunda sadece bir hasar aldığını ama tam anamı ile bozulmadığını görebiliyorsunuz. Böyle bir durumda zaten bir işlem yapıştırmaya gerek kalmıyor. Kızlık zarı yırtılan ve kanaması meydan agelmiş olan kişiler içinse kızlık zarı dikimi operasyonu önerilebilir. Üstelik gelişen teknoloji ile artık belli sınırlar ve zaman içinde değil, ilk ilişkiye gireceğiniz zaman bir yıl iki yıl olsa dahi kanama meydana gelebilecektir.

Kızlık zarı türleri

Kızlık zarı dikimi alternatifleri

Kızlık zarı dikiminde 2 farklı uygulama yapılıyor. Birinde uzun zaman kalıcılık bulunmuyor. Yani ilişkiye girmeden birkaç gün önce yaptırmanız gerekecektir. Bir diğer işlem ise kalıcı kızlık zarı dikimi oluyor. Bunun için zaman önemli değil. Son zamanlarda en çok tercih edilen yöntem kalıcı kızlık zarı yöntemi oluyor. Elbette yapılacak ilk ilişki ne zaman olursa olsun kanama meydana gelir ve tekrarlanmaz. Yani sadece bir kez kanama meydana gelecektir. İstenirse kızlık zarı dikimi daha sonrasında yeniden tekrarlanabilir.

Kızlık zarı dikim operasyonu ortalama olarak yarım saat kadar sürecektir. Lokal anestezi altında ya da hafif uyku şeklinde işlem tamamlanabilir. Sadece operasyon sonrası dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olacaktır. Özellikle kalıcı kızlık dikimi sonrasında yeter ki ve özenli bir şekilde hijyeninize dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda doktorunuzun verdiği antibiyotik kullanılmalı ve gerekiyorsa pansumanı yapılmalıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi yaklaşık olarak 3 hafta içinde tamamen iyileşiyor olacak. Kızlık zarınızın kalıcı olması için elbette cinsel hayatınızda kısıtlama yapmak gerekir. Sadece kanam olmasını istediğiniz zaman cinsel ilişkiye girmelisiniz.

Kızlık zarı dikimi sonrası evinize gidebilecek ve normal hayatınıza geri dönebileceksiniz. Herhangi bir zorlanması ya da hayatınızı kısıtlaması olmayacaktır. Kalıcı kızlık operasyonu sonucunda spor yaparken biraz daha dikkatli olmak gerekir. Bacakların çokça açılması kızlık zarının zarar görmesini sağlayabilir.

Kızlık zarı dikimi ve Doktor Uzay Yıldırım

Kızlık zarı dikiminde acı oluyor mu?

Kızlık zarı dikimi sonrasında ilişkiye girdiğinizde herhangi bir ekstra acı meydana gelmeyecektir. İlişkinin naif olması sizi zorlamayacaktır. Aşırı durumlarda ise yırtılma ve acı meydana gelebilir.

Kızlık zarımı diktirdiğimi partnerim anlayabilir mi?

Kızlık zarının dikildiğini partneriniz anlamıyor olacak. Yapılacak bu operasyonu sadece doktorlar yapılacak muayene sonrasında anlayabilirler. Dışarıdan çıplak gözle normal insanların bakarak anlayacağı bir uygulama değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.