Kış Modası Renkleri ve Stil Önerileri

Kış modası ve kış modası renkleri, bayanların yakından takip ettiği konulardandır. Gerek kombin oluştururken gerekse stil ve renklerin seçiminde dikkate aldığımız moda rüzgârı için sadece bir rengi ya da tarzı beğenmek yeterli değildir.Aynı zamanda seçtiğiniz kıyafetin size olan uyumu da önemlidir. Moda renk, diye hiç sevmediğiniz ve ten renginize hiç uymayan renkler için kıyafet zorlamanız anlamsız olacaktır.

Sadece bir renk değil her kış modası içerisinde birden fazla rengin öne çıktığını düşünürsek sizin için birinin uygun olacağı muhakkaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  +13 Tane Anne Yelek Modelleri
Kış modası renkleri

Dünyanın önemli moda merkezlerindeki defilelerin kıyafet tasarımcıları her sonbahar döneminde kış modası için tanıtımlarını yapıyorlar. Gelin bu kış için seçilen renklere ve stil önerilerine bir göz atalım.Bu kış moda olan renkler

Mavi renk, bu sene de kıyafetlerimizde sıkça göreceğimiz özellikle farklı tonlarıyla dikkat çekecek bir renk olarak listemize ilk sıradan giriş yapıyor.

Bu rengin, laciverte kayan koyu tonundan çok daha açık tonuna kadar kış modası renkleri içinde yer almasını rengin dinlendiriciliğini de düşündüğümüzde haklı buluyoruz.

Kış modası stil önerileri

Özgürlüğün, huzurun ve güvenin temsilcisi olan bu rengi sadece giysilerde değil aynı zamanda dış giyimde kabanlarda ve çanta, kürk gibi aksesuarlarda da görüyoruz.MUTLAKA OKUYUN:  Hamile Modası ve Hamile Giyim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bronz kırmızı rengini, bu kış sıkça göreceğimizi tahmin ediyorum. New York Moda haftasında sunulan kıyafetler arasında kırmızının parlak bir şekli olan bronz kırmızı kıyafetler, dikkat çekti.

Kırmızı rengi çok seven tasarımcılar farklı bir renk ile oluşturdukları kıyafetlerde dahi kırmızıyı en azından mankenlerin rujları ile kombinlediler.

Kış modası renkleri

Kış modası renkleri içinde yer alan haki ve zeytin yeşili renkleri daha çok pantolonlarda ve kabarık ceketlerde göreceğiz.

Özellikle safari takımlarında da kullanılan yeşil rengin kış modası renkleri için kombinlenmesi eskiden beri uygulanıyordu.

MUTLAKA OKUYUN:  Kolay Pratik Okul Saç Modelleri ve Yapılışları
2016 Kış modası rengi zeytin yeşili

İnsanın üzerindeki negatif etkilerin atılmasında yardımcı olduğu düşünülen elektrik fuşya ve pembe renkleri de kış modası renkleri içinde göreceğiz.

Özellikle bol ve uzun giysiler için kullanılan bu renkleri bazen de iş hayatı içinde keskin çizgilere sahip tek parça elbiselerde siyah renkle bütünleştirerek kullanılmış şekilde görebiliriz.

Bu yazı çerçevesinde siz de kendinize yakışan kış modası rengini belirleyin.


Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x