Kış Modası Renkleri ve Stil Önerileri

Kış modası ve kış modası renkleri, bayanların yakından takip ettiği konulardandır. Gerek kombin oluştururken gerekse stil ve renklerin seçiminde dikkate aldığımız moda rüzgârı için sadece bir rengi ya da tarzı beğenmek yeterli değildir. Aynı zamanda seçtiğiniz kıyafetin size olan uyumu da önemlidir. Moda renk, diye hiç sevmediğiniz ve ten renginize hiç uymayan renkler için kıyafet zorlamanız anlamsız olacaktır. Sadece bir renk değil her kış modası içerisinde birden fazla rengin öne çıktığını düşünürsek sizin için birinin uygun olacağı muhakkaktır.
Kış modası renkleri
Dünyanın önemli moda merkezlerindeki defilelerin kıyafet tasarımcıları her sonbahar döneminde kış modası için tanıtımlarını yapıyorlar. Gelin bu kış için seçilen renklere ve stil önerilerine bir göz atalım.

Bu kış moda olan renkler

Mavi renk, bu sene de kıyafetlerimizde sıkça göreceğimiz özellikle farklı tonlarıyla dikkat çekecek bir renk olarak listemize ilk sıradan giriş yapıyor. Bu rengin, laciverte kayan koyu tonundan çok daha açık tonuna kadar kış modası renkleri içinde yer almasını rengin dinlendiriciliğini de düşündüğümüzde haklı buluyoruz.
Kış modası stil önerileri
Özgürlüğün, huzurun ve güvenin temsilcisi olan bu rengi sadece giysilerde değil aynı zamanda dış giyimde kabanlarda ve çanta, kürk gibi aksesuarlarda da görüyoruz. Bronz kırmızı rengini, bu kış sıkça göreceğimizi tahmin ediyorum. New York Moda haftasında sunulan kıyafetler arasında kırmızının parlak bir şekli olan bronz kırmızı kıyafetler, dikkat çekti. Kırmızı rengi çok seven tasarımcılar farklı bir renk ile oluşturdukları kıyafetlerde dahi kırmızıyı en azından mankenlerin rujları ile kombinlediler.

Kış modası renkleri

Kış modası renkleri içinde yer alan haki ve zeytin yeşili renkleri daha çok pantolonlarda ve kabarık ceketlerde göreceğiz. Özellikle safari takımlarında da kullanılan yeşil rengin kış modası renkleri için kombinlenmesi eskiden beri uygulanıyordu.
2016 Kış modası rengi zeytin yeşili
İnsanın üzerindeki negatif etkilerin atılmasında yardımcı olduğu düşünülen elektrik fuşya ve pembe renkleri de kış modası renkleri içinde göreceğiz. Özellikle bol ve uzun giysiler için kullanılan bu renkleri bazen de iş hayatı içinde keskin çizgilere sahip tek parça elbiselerde siyah renkle bütünleştirerek kullanılmış şekilde görebiliriz. Bu yazı çerçevesinde siz de kendinize yakışan kış modası rengini belirleyin.
5/5 - (87 votes)
“Kış Modası Renkleri ve Stil Önerileri” üzerine 4 yorum
  1. Kış daha yeni çıktı arkadaşım.Baharın ve yazın dadını çıkaralım .Kış gelince moda renklere bakarız.

    Yanıtla
  2. Zevkli, etkileyici, doğal, soft ve iştah açıcı bir tona sahip olan Badem Yağı, Sonbahar-Kış renk trendlerinin derin renklerine hafif ve kremsi bir dokunuş katıyor.

    Yanıtla
  3. Sonbahar – Kış sezonunun trend kadın renkleri arasında yine neşeli ve canlı sarılar, doğadan ilham alan yeşiller ve güven verici olan griler de yer alıyor. Sarar, sonbahar – kış kadın koleksiyonunda sezonun trend renklerine bolca yer veriyor. Modayı takip eden stil sahibi kadınlar olarak ilham verici kombinler yaratmak için …

    Yanıtla
Yorum yapın