Keçeden Neler Yapılır?

Bugün sizlere keçeden neler yapılır harika önerilerle muhteşem fikirler vereceğim.Keçeden neler yapılır işte farklı fikirler

Keçe ile yapılan çalışmalar son dönemde o kadar arttı ki birçok ürün keçeden üretilebilir hale geldi.

Keçeden yapılan basit şeyler

İşte size beğeneceğinizi umduğumuz ham maddesi keçe olan ürünler, keçeden neler yapılır videolu anlatım ile karşınızda:

Keçeden kutlama süsleri

Keçeden neler yapılır diye düşünmeyin. Keçeden yapacağınız minik süsler ile doğum günü, diş buğdayı ve mevlit gibi etkinliklerde bu süsleri kullanabilirsiniz.MUTLAKA OKUYUN:  En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri

Kullanacağınız süsler etkinliğin de türüne göre renklendirilebilir. Birbirinden farklı renklere sahip keçeleri de bu etkinlikler için kullanabilirsiniz.

Keçe cüzdan modelleri

Keçeden neler yapılır diye soranlara verilen cevaplarda sıklıkla cüzdan yer almaktadır. Keçe cüzdanlar hem sağlıklı hem de şık görünüyorlar.Özellikle bayanların üzerlerini süsleyerek kullandıkları cüzdanları dilerseniz kendiniz tasarlayabilir ve üretebilirsiniz.

Keçeden bozuk para cüzdanı yapımı adlı yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Keçe çanta modelleri

Keçeden cüzdan yapılır da çanta yapılmaz mı? Tabii ki yapılır. İstediğiniz renkte bir keçe, makas, iplik ve mandal kullanarak keçe çanta yapabilirsiniz.

İstediğiniz büyüklükte keseceğiniz keçeyi katlayıp mandalla tutturun. Çantanın tutma kısmını yapmak için kartondan dikdörtgen şekil kesin.

MUTLAKA OKUYUN:  Gerçek Selanik Örgüsü Kolay Nasıl Örülür?

Nakış ipliği ile marifetinize göre keçe üzerine istediğiniz şekilleri yazabilirsiniz. Keçenin kenarlarını tersinden dikip çantayı düz çevirdiğinizde keçe çantanız kullanıma hazır hale gelecektir.

Keçe bayan çanta modelleri yazımı okuyarak keçeden çantalara göz atabilirsiniz.

 

Keçeden telefon kılıfı

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri kılıflar da rağbet görmeye başladı. Keçeden neler yapılır diye düşünenlerdenseniz isterseniz kendi telefon kılıfınızı keçeden üretebilirsiniz.

Bunun için istediğiniz renklerde keçe, iğne iplik, yapıştırıcı, makas yeterli olacaktır. Cep telefonunuzu keçenin üzerine yerleştirin.

Kenarlardan dikiş payı bırakarak, 2 parça kumaş kesin. Kestiğiniz kumaşları dikişle birleştirin. Keçenizin ön ve arka yüzünü istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

 

Keçeden anahtarlık

Anahtarlıklar son dönemde o kadar çok farklı figürlerle karşımıza geliyorlar ki takip etmekte zorlanıyoruz. Metalinden ahşabına kadar birçok farklı hammaddeye sahip bu anahtarlıkların arasında keçeden yapılan el emeği göz nuru anahtarlıklar da var.

MUTLAKA OKUYUN:  Kolay Anlatımlı Keçeden Bozuk Para Cüzdanı Yapımı

Sevdiğiniz bir çizgi film karakterini ya da sevimli bir hayvanı keçe için kalıp olarak kullanıp içini elyafla doldurarak anahtarlık haline getirebilirsiniz.

 

 

Keçe ile tişört süsleme

Özel günler için tişört baskısı için bazen çok uğraşırsınız. Keçeden yapacağınız küçük figürlerin ve yazıların tişörtlere uygulanması ile istediğiniz tarzda bir tişört sahibi olabilirsiniz.

Gerek doğum günü gerekse evlilik yıldönümleri için bu tişörtler kullanılabilir. Bu tişörtlerde tekstil kalemi kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

 


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x