Karton Bardak Kullanımı, Karton Bardakların Yararları ve Fiyatları

Karton bardaklar günümüzün en çok tercih edilen modern bardak türleridir. Sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde 7 OZ karton bardak günümüz itibariyle pek çok işletmede kullanılıyor. En kaliteli PLA kaplı kâğıt malzemesinden üretilen karton bardaklar bu sayede oldukça uzun ömürlüdür. Uygun şekilde kullanıldığında kalitesini aylarca sürdürebiliyor. Karton bardaklar genellikle beyaz ve saf yapıdaki en gözde kartondan üretiliyor. Bu sayede bu bardak türleri ayrıca çevre dostudur. Pratik bir kullanıma sahip olduğundan ve herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmadığından uzmanlar tarafından da tavsiye edilen bardak modelleridir. Karton bardaklar ülkemiz genelinden tercih edildiği gibi pek çok Avrupa ülkesinden de tercih ediliyor. Cam bardak modellerine oranla daha düşük bir maliyet sunduğundan her ölçekten firmalar tarafından kullanılıyor.

Karton Bardakların Faydaları

Karton bardakların faydaları
Karton bardakların faydaları

Türkiye’nin en kaliteli karton bardak üretici firması olan Accas Cup tarafından üretilen karton bardakların birçok faydaları bulunuyor. Bu kaliteli bardaklar günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple günlük çay, kahve ve her türden soğuk ve sıcak içeceklerde karton bardaklar tercih ediliyor. Şık ve ekonomik tasarımlı olması sayesinde taşınması daha kolay olabiliyor. Maksimum düzeyde dayanıklı olan bu ürünler bu sayede içeceklerde yoğunlaşmayı önlüyor. Bu sayede yüksek düzeyde ısı yalıtımı sağlıyor. Bu bardaklarda 1.sınıf polietilenli malzeme tercih ediliyor. Bu sayede sızıntı ve likit çıkışını önlüyor. Karton bardaklar sıvının kâğıdı ıslatmaması açısından özel plastik ya da mum öğesinden kaplanmış olan tek kullanımlık özel yapılı bardaklardır. Karton bardaklar son derece hijyenik olup sıcak içeceklerin uzun süreli olarak etkisini koruması açısından üretilmiş bardaklardır.

Karton Bardaklar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Karton bardaklar hakkında bilinmesi gerekenler
Karton bardaklar hakkında bilinmesi gerekenler

Ünlü Accas Cup karton bardak üretici firması tarafından yurtiçi ve yurtdışına satışa sunulan karton bardaklar genel sağlık açısından da son derece uygun olan bardak modelidir. Bu kaliteli bardaklarda mikrop, bakteri kapma gibi durumlar söz konusu değildir. Bunun haricinde karton özelliğine sahip olan bardaklar çevre dostudur. Kullanıldığı ortamlarda kirlenme gibi durumlar meydana gelmesi söz konusu değildir. Hafif bir ağırlığa sahip olduğundan içeceklerin keyifle tüketilmesini sağlar. Karton bardak modeli cam bardak modeline oranla daha canlı ve şık bir yapıya sahiptir. Eğlenceli yapısı sayesinde çocuklar tarafından da tercih ediliyor. Bu bardak türleri cam bardak türlerine oranla temizlenmesi ve bakımı söz konusu değildir. Genelde tek kullanım sonrasında temizliği yapılmasına gerek duyulmadan çöp kutusuna atılabiliyor. Bu bakımdan karton bardak pratik bir kullanıma sahiptir.

Karton Bardakların Fiyatları

Karton bardakların fiyatları
Karton bardakların fiyatları

Karton bardakların fiyat tarifesi ise firmadan firmaya değişkenlik gösteriyor. Türkiye’nin en gözde karton bardak üretim ve satış firması olan Accas Cup firmasından karton bardaklar daha ekonomik fiyat tarifesinden satın alınabiliyor. Ancak internet dünyasında yer alan birçok amatör karton bardak firmalarından bu bardaklar piyasa fiyatından yüksek fiyat tarifesinden satın alınabiliyor. Dolaysıyla ekonomik anlamda dezavantajlı çıkılmaması açısından karton bardaklarda en uygun fiyat tarifesi sunan Accas Cup firması tercih edilebilir. Firmanın kurumsal web sitesi olan https://accascup.com/7-oz-karton-bardak/ sitesinden karton bardak katalogu ve güncel fiyat tarifesi incelenebilir.

5/5 - (3 votes)
“Karton Bardak Kullanımı, Karton Bardakların Yararları ve Fiyatları” üzerine 2 yorum
  1. 3000 Adet Karton Bardak Fiyatları 3000 adet karton bardak fiyatları çeşitli özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Öncelikle kullanılan kartonun kalitesi karton bardakların fiyatlarının değişiminde etkili olur. Kullanılan karton ne kadar sert ve kaliteli ise birim fiyatı da o kadar yüksek olabilir.

    Yanıtla
  2. MADDE 10. YÜRÜRLÜK, FESİH VE DİĞER ŞARTLAR [email protected] e-posta adresi veya +90 212 503 30 29 olan telefon numaraları ya da +90 212 551 83 85 şeklindeki faks numarası kullanılmalıdır. MADDE 11. YÜRÜRLÜK. ÜYE'nın ÜYE'lik kaydı ÜYE'nin işbu Sözleşme'de yer alan tüm maddeleri okuduğu ve kabul etmesiyle gerçekleşir …

    Yanıtla
Yorum yapın