Gizli Yediler-Enid Blyton Kitap Tanıtımı

Enid Blyton‘un yıllar önce yazdığı ve halen kendisine inanılmaz okuyucular bulan bu kitap serisini sizler için tanıtmak istedik. Bu yazıda Gizli Yediler kitap seti ile ilgili tüm detayları ve okuyucu yorumlarını bulabilirsiniz.Gizli Yediler Kitap Tanıtımı

Enid Blyton’un Gizli Yediler’i ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki yazıları okuyabilirsiniz.

Gizli yediler Kitap Yorumları

Peter, Janet, Jack, Barbara, Pam, Colin ve George ile tanışın!

Onlar dünyanın en meşhur arkadaş grubu. Onlar G. Yediler ve her türlü sırrı çözmeye her an hazırlar!İlk macera başlamak üzere ve G. Yediler’in süper dedektifleri büyük bir esrarın peşinde!

İlk maceramızda çete kılık değiştirip maskeler yapıyor ve karlar içerisindeki, ürkütücü eski bir evin gizemini aydınlatmak üzere kolları sıvıyor…

Gizli Yediler’in Tüm Maceraları: 
1. G. Yediler
2. G. Yediler Macerası
3. Aferin Gizli Yediler
4. G. Yediler İz Peşinde
5. Aynen Devam G. Yediler
6. İyi İş G. Yediler
7. G. Yediler Başarıyor
8. Şerefe G. Yediler
9. G. Yediler Esrarı
10. Gizli Yediler Karmakarışık
11. Gizli Yediler ve Havai Fişekler
12. Eski Dostlarımız G. Yediler
13. G. Yediler Şokta
14. G. Yediler Dikkat!
15. G. Yediler İçin EğlenceSayfa Sayısı: 142

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe

Yayınevi: Artemis Yayınları

Sayfa Sayısı : 142

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

ISBN: 9786050058017

Hilal Çelikkol Kara tarafından kitap seti şeklinde oluşturulan Peygamberimizin Mutlu Yuvası hakkında geniş bilgiler için tıklayın.

Gizli Yediler Kitap Yorumları

1.Gizli Yediler İyi İş:

G. Yediler İyi İş

Çok beğendim sizinde okumanızı isterim. Bazı yerlerine dikkat edin. Çok hoşunuza gidecektir. Kitabın sayfalarına baktığınızda heyecan yaşayacağınızdan eminim. Kesinlikle okumalısınız.

Burak Tosun – Kahta Girne Ortaokulu


2.Gizli Yediler Aferin:

G. Yediler Aferin

Kitabı okumadan seriyi bitirmeyin derim. Kitap çok heyecanlı. Dostluğu anlatıyor. Dostlarınız fazla ise siz de okuyun. G. Yediler bu sefer Jeff adlı bir çocuğun anlattıklarıyla yola çıkarak bir olayı çözmeye çalışıyor. Bakalım olayı onlardan önce çözebilecek misiniz? Hadi Gizli Yediler’i okumaya!

S. Serhathan Yıldız – Kahta Girne Ortaokulu


3.Gizli Yediler Aynen Devam:

G. Yediler Aynen Devam

Kitap çok güzel. Hoşunuza gidebilecek türde. Bu hikaye kitabında yediler yani Peter, Janet, Jack, Barbara, Pam, Colin ve George her zaman bir konu hakkında iz peşindeler. Sık sık toplantı yaparlar. Hikaye kitabı arıyorsanız size bu kitabı tavsiye ediyorum. Mutlaka okuyunuz.

Gamzegül Barak – Kahta Girne Ortaokulu


4.Gizli Yediler:

G. Yediler

Bu kitap macera dolu. Hikayede yedi ana karakter var. Her zaman macera peşindeler. Maceraya ara verdikleri zaman veya macera istemedikleri zamanlarda bile bir olayın içinde olduklarını anlıyorlar. İnsanlara yardım ediyorlar. İnsanlarla kalmayıp hayvanları da tedavi ettiriyorlar. Kitapta adam atına çok yük taşıttırıyor ve atın ayağı kırılıyordu. Tedavi için veterinere götürüyor fakat parası olmadığından zor durumda kalıyor. Gizli Yediler ise kumbaralarındaki paralarla, çalıştıkları işten kalan paralarla tedavi olmasını sağlıyorlar. Tavsiye ederim , beğendim.

Hayrunnisa Dağ – Kahta Girne Ortaokulu

Bu kitapta yedi arkadaşın birleşmesiyle oluşan gizli bir grup anlatılır. Mahallede,okulda veya çevrelerinde zor durumda olan kişilere yardım ederler. Öyle işbirliği içinde çalışırlar ki her durumun hakkından gelirler. Kitap bazıları için çok kalın gelebilir. Bu durumda kendinizi kitabın akışına bırakın. Çok heyecanlı olduğundan kitap birden biter. Ben bu kitabı okudum çok beğendim herkesin okumasını isterim.

Dilan Tutuş – Kahta Girne Ortaokulu

Birçok macera ve heyecan geçen bu kitapta en sevdiğim yan 7 kişinin 1’den fazla macera yaşaması. Ve adında ki gibi çok gizli olması . Bitirdiğinizde yeniden okuyacağınız harika bir kitap! Bu kitabı 5 ve 6. sınıflara uygun görüyorum.

Derviş Saray – Kahta Girne Ortaokulu


5.Gizli Yediler İçin Eğlence:

G. Yediler için Eğlence

Kitap okumayı hiç sevmeyen birine kitap okumayı sevdirebilir. Kitap okumayı seven birine ise okumayı daha çok sevdirir. Kitabın eğlenceli yanı çocukların sürekli bir serüven  içinde olması. Ayrıca bu serüvenlerde yakalanmak üzere oldukları an kendilerini kurtarma çabaları insanı heyecana sokuyor. Kitabın ilk sayfasını okumaya başlarsanız emin olun ki bitmeden bırakamazsınız. Kısaca kitabı okumalısınız.

Evrim Erdal – Kahta Girne Ortaokulu


6.Gizli Yediler Başarıyor:

G. Yediler Başarıyor

Kitap sevenler kitap okumaya. Kitabı çok sevdim. Birbirinden güzel, heyecanlı bu kitabı sizlere kesinlikle tavsiye ederim. Kitap seçmekte zorlanıyorsanız Gizli Yediler serisini okuyabilirsiniz. O zaman neden bekliyorsunuz? Gizli Yediler macerasına hazırsanız bu kitabı okuyun.

İlayda Erdoğan – Kahta Girne Ortaokulu


7.Gizli Yediler Dikkat:

Gizli Yediler Dikkat

Çok güzel bir kitap. Aksiyon, macera, dedektiflik her şey bu kitapta var! Herkesin okumasını isterim. Gizli sırları ve çözümleri nasıl çözeceğinizi merak ediyorsanız bu kitaptan fikir alabilirsiniz. Sizler kitabı okuduğunuz zaman ne anlatacaklarını çok merak edeceksinizdir. Okumanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Melisa Erdem – Kahta Girne Ortaokulu


8.Gizli Yediler İz Peşinde:

Gizli Yediler iz Peşinde

Heyecanlı kitapları sever misiniz? O zaman şimdi tam vakti. ‘’G. Yediler’’ serisini çok beğendim. Özellikle de G. Yediler İz Peşinde’yi seviyorum. Çünkü bana göre en heyecan verici, dikkat çekici ve en maceraları bu kitabı kim sevmez ki. Hadi o zaman okumaya.

İlayda Erdoğan – Kahta Girne Ortaokulu


9.Gizli Yediler Esrarı:

G. Yediler Esrarı

Serüven dolu bir yolculuğa ne dersiniz? O zaman bu kitabı kesinlikle okumalısın. Çünkü ben bu kitabı okudum ve kendimi olayların tam ortasında buldum. Sanki gözlerim kapalı onları izliyormuşum gibi, gözlerimi bir türlü açamadım ve kitabı bitirdim. Umarım sizlerde bu yazıyı okuduktan sonra kitabı okumaya başlamışsınızdır.

Didem Şirin Kamay – Kahta Girne Ortaokulu

Daha önce kaleme aldığım ve öğrencilerin çok hoşuna giden bir başka kitap seti olan Çanakkale’nin Kahramanları kitap setini incelemek için tıklayın.

MUTLAKA OKUYUN:  Çanakkale'nin Kahramanları-İsmail Bilgin Kitap Tanıtımı

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x