En Güzel Çocuk Kazak Örgü Modelleri

Çocuk hırkaları örgü modelleri erkek, kız erkek çocuk kazak örgü modelleri ve yapılışları, çocuk örgü hırka modelleri ve yapılışı, örgü örmeyi seven ve insanları yeni modellerle heyecanlandıran her annenin ya da bayanın arayışları içinde yer alır. Bu arayışlarda da çok zarif, kendine özgü çocuk kazak örgü modelleri ortaya çıkmaktadır. Çocuk kazak örgü modelleri günümüzde o kadar çok farklı şekliyle karşımıza çıkıyor ki bazen yetişmekte zorlanıyoruz. İnternetin dünyamızı küresel bir köy haline getirmesiyle dünyanın öbür ucundaki kazak modelini uygulayabiliyor, farklı oluşturduğumuz bir noktasını tüm dünya ile paylaşabiliyoruz. Daha önce hazırladığım ve çok beğenilen bebek atkı bere örnekleri yazımı da aşağıdaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. [affiliate_news2 id=”110″]

20 tane çocuk kazak örgü modelleri

Aşağıda hem erkek çocukları için hem de kız çocukları için derlediğim 20 farklı çocuk kazak örgü modelleri ve örneklerini bulabilirsiniz.

Erkek çocuk örgü kazak modelleri

Erkek çocuk kazak modelleri arasında kapüşonlu modeller bu sene oldukça revaçta. Bunların dışında farklı modellere geçmeden önce erkek çocuk kazak modelleri için kullanılan ip renklerine değinmekte fayda var. Erkek çocuk kazakları için genellikle mavinin ağırlığını koruduğunu görüyoruz. Bunun dışında gri, gri-kırmızı, gri-siyah, lacivert, bordo, yeşil, mavi-turuncu renklerinin sıklıkla kullanıldığını gözlemliyoruz. Erkek çocuk kazak modellerinde yandan cepli modeller de dikkat çekici duruyor. Küçükler için kullanılan düğmelerin renkli, büyükler için kullanılan düğmelerin tek renk ve sayısının fazla olması da güzel bir detaydır. Aşağıda sizler için hazırladığım 10 farklı erkek çocuk kazak modellerine bakabilirsiniz.

Kız çocuk örgü kazak modelleri

Eskiden annelerimiz çocuk kazak örgü modelleri çıkarırken komşudan gördüğü üç beş modelle yetinir dolayısıyla sokaklarda aynı modele sahip birçok kazak ile karşılaşırdık. Bunu da biz çocuklar istemezdik. Günümüzde özellikle kız çocukları için oluşturulan modellerin fazlalığı seçim yapmamızı zorlaştırıyor. Kız çocuk kazak modelleri için kullanılan renklerin pembe ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Kız çocuklarında kazak örerken farklı renklerde iplerin kullanılması sebebiyle rengârenk hırkaların ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Kız çocukları için bu yıl uzun kollu ve kısa belli kazak modellerinin moda olduğunu belirtelim. Bu modellerin özellikle bordo ve beyaz renkli olanı çok tutuluyor. Tek bir tarafında çiçek desenli ya da simetrik çiçek desenli hırkalar ise her sene klasik hırka severler için tercih sebebidir. Düğme bölümü baştan aşağı farklı örme olan, arka kısmı daha uzun olan kazak modelleri de kız çocuk kazak modelleri arasında dikkat çekiyor. Daha önce hazırladığım bebek patik örgü modelleri yazımı da aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz. [affiliate_news2 id=”160″] Sizin için hazırladığım 10 farklı kız çocuk örgü kazak modellerine göz atmak için görsellerin üzerine tıklayın.
5/5 - (64 votes)
“En Güzel Çocuk Kazak Örgü Modelleri” üzerine 2 yorum
  1. en güzel kız çocuk örgü modelleri, kız çocuklar için kazak yapılışı, kartopu örgü örnekleri, pembe kalpli kazak. Ön Beden İçin : 60 ilmek açık pembe iple 5 sıra haraşo örün ve koyu pembe iple düz örgüye geçin. Yakaya kadar 24 cm örün. Yaka için ilmekleri 2’ye ayırın ve her iki tarafı da 4+3+2+1 olarak kesin.

    Yanıtla
  2. 2011 yeni sezonunda birbirinden şirin ve çok tatalı çocuk kazak örneklerini sizler hazırladım çocuklarınızın beğenerek giyeceği örğü kazaklar aşağıdaki resim sayfamızdan daha yakından takip edebilisiniz. beyaz örğülü kazak modeli, en güzel örğülü çocuk kazakları yeni sezon çocuk kazak modeli, en yeni örğü çocuk kazak çeşidi şaç örğü modeli çocuk

    Yanıtla
Yorum yapın