En Güzel Akrilik Mutfak Dolapları Fikirleri

Akrilik mutfak dolapları ile yenilenen mutfaklar

Mutfağınızı yenilemek istiyorsanız akrilik mutfak dolapları sizin için doğru bir tercih olacaktır.Son dönemlerin gözde mutfak dolapları olan akrilik mutfak dolapları için birçok model ve renk seçeneği bulmanız mümkündür.

Aslında mdf taban üzerine giydirilmiş akrilik malzeme ile üretilen bu mutfak dolaplarının en büyük özelliği kolay temizlenebilir olmasıdır.

Hanımların mutfak temizliğinde titiz olduklarını düşünürsek bu özellik bile mutfağını yenilemek isteyen hanımlar için yeterli bir sebeptir.MUTLAKA OKUYUN:  Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Akrilik mutfak dolaplarının parlak yüzeye sahip olanları olduğu gibi mat yüzeye sahip akrilik dolaplar da vardır. Hanımlar daha çok parlak yüzeyli dolapları tercih ediyorlar.

2017 akrilik mutfak modelleri

Mutfağın ışıl ışıl parlaması hem temizliğin hem de şıklığın göstergesidir. Bu sebeple bayanların parlak modelleri tercih etmesi tabiidir.

Akrilik dolapların çizilmelere karşı oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Diğer mutfak dolaplarındaki pürüzlenmeleri, çizilmeleri, nemden kaynaklı deformasyonları akrilik mutfak dolaplarında göremezsiniz.Temizliğine ve bakımına dikkat ettiğiniz müddetçe ömürlük bir kullanım sağlayacaktır. Akrilik dolapların bir özelliği de suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır.

MUTLAKA OKUYUN:  Yeşil Koltuk Hangi Renkle Kombinlenir?

Mutfaklar suyla ve nemle temasın fazla olduğu mekânlardır. Özellikle yemeklerin pişirilmesinde ve mutfak çeşmesinin kullanımında etrafa yayılan nem ahşap malzemeler için tehlikelidir.

İyi bir mutfak dekorasyonu nasıl yapılır işte detaylar…

Yaşadığınız şehir de nemli ise dolaplarınızın bundan etkilenmemesi düşünülemez. Akrilik mutfak dolapları neme karşı dayanıklı yapısıyla da diğer dolaplarla arasındaki farkı ortaya koymaktadır.

Akrilik mutfak dolabı örnekleri

Akrilik mutfak dolabı fiyatları

Akrilik mutfak dolabı yaptırmak isteyen ev sahipleri için en büyük problem fiyatların yüksek olması. Mutfağınızda kullanılacak dolabın metre karesi fiyatı belirleyen ana unsurdur.

MUTLAKA OKUYUN:  +13 Tane Kapalı Cam Balkon Dekorasyonu Örnekleri

Bunun dışında kullanılacak stoperlerden menteşelerin özelliklerine kadar birçok etken de fiyatı belirlemektedir. Ayrıca belirlenen fiyata genellikle montaj dâhildir.

Malzemenin kaliteli olması mutfağınızın kullanışlı ve güzel görünmesini tek başına sağlamaz. Malzemenin yanında işçilik de çok önemlidir. En iyi malzeme, kötü bir ustanın elinde maalesef kötü sonuçlarla karşımıza çıkabiliyor.

Bu sebeple daha önce döşenmiş örnek mutfakları görmeden usta ve firma seçimine karar vermeyin. Akrilik mutfak dolaplarının metre karesi montaj dâhil 550 TL civarındadır.

Hanımlara harika mutfak düzenleme önerileri…

Akrilik mutfak dolabı örnekleri


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x