Çanakkale’nin Kahramanları-İsmail Bilgin Kitap Tanıtımı

Sizlere bu yazımda İsmail Bilgin’in kaleminden çıkmış olan Çanakkale’nin Kahramanları kitap setini tanıtacağım. Bu kitap seti tam 5 harika kitaptan oluşuyor. Bunları merak edenler için sıralayalım:
Çanakkale’nin Kahramanları kitap seti
 1. Korkusuz Pilot
 2. Dünyayı Sırtlayan Yiğitler
 3. Düşmana Korku Salanlar
 4. Düşmana Göğüs Gerenler
 5. Zafer Getiren Mayınlar

Çanakkale’nin Kahramanları Kitap Tanıtımı

“Şimdi canımızı sakınma zamanı değildir. Sakınılacak yegâne şey vatanımızdır.” diyen kahramanların öyküleri…
Çanakkale’nin Kahramanları İsmail Bilgin kitap seti
Birinci Dünya Savaşı’nın en kanlı cephesi; tarihin en zorlu sayfalarındandır Çanakkale. Düşmana karşı cansiperane savaşan kahramanların kanlarıyla ve canlarıyla öykülerini yazdığı yerdir Çanakkale. Tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’nin sayısız kahramanları vardır elbet. İsmail Bilgin’in kaleme aldığı bu dizide düşmana göğüs geren 5 kahramana yer verilmiştir. Çanakkale Savaşı’nı zafere ulaştıran kahraman insanların mücadelelerini okumadan geçmeyin! (Tanıtım Bülteninden)
Çanakkale’nin Kahramanları İsmail Bilgin
Sayfa Sayısı: 80 Baskı Yılı: 2014 Dili: Türkçe Yayınevi: Erdem Çocuk Sayfa Sayısı : 80 İlk Baskı Yılı : 2014 Dil : Türkçe ISBN: 8680628430254
Çanakkale’nin Kahramanları kitap setinde bulunan kitaplar hakkında öğrencilerin yorumlarını okumak isterseniz aşağıdaki yazılara göz gezdirmelisiniz.

Korkusuz Pilot Yorumları

Kitap setinin en beğenilen kitaplarından olan Korkusuz Pilot hakkında öğrenci görüşlerini aşağıdan bulabilirsiniz.
Korkusuz Pilot İsmail Bilgin
Korkusuz Pilot kitabı hayatımda okuduğum en güzel hikaye kitabıdır. O kadar büyüleyici ki ister istemez kendimi hikayenin içinde buldum. Kitapta en sevdiğim kısım Pilot Cemal’in pes etmeyerek gemiyi patlatmasıdır. Ve çıkan yangında gayret ederek uçağını kurtarmaya çalışmasıdır. Kitap çok heyecanlı ve gerçek olayları anlatıyor. Kitaptan çıkarılacak bir sürü ders var fakat en önemlisi ise azimli,kararlı olmaktır.

Bünyamin AKBAŞ – Kahta Girne Ortaokulu

Daha önce kaleme aldığım ve okuyucuları tarafından çok beğenilen Acar Dedektif Eda kitap seti hakkında merak ettiklerinizi bu yazımda bulabilirsiniz.
5/5 - (8 votes)
“Çanakkale’nin Kahramanları-İsmail Bilgin Kitap Tanıtımı” üzerine 2 yorum
 1. Çanakkale\'nin Kahramanları 1 (5 Kitap Takım) Çanakkale\'nin Kahramanları 1 (5 Kitap Takım) … İsmail Bilgin Erdem Çocuk. İndirimli Fiyat: 49,00 TL. Stokta yok.

  Cevapla
 2. Şehitlerimizin Aziz Hatırasına Çanakkale’nin İsimsiz Kahramanları. Yurdun dört bir yanından cepheye koşan isimsiz kahramanlar, "Çanakkale geçilmez" diye yazdılar tarihe.

  Cevapla
Yorum yapın