Buz Lazer Epilasyon Denizli’de Acısız ve Ağrısız Epilasyon Devrimi

Teknolojinin her alanda hayatı kolaylaştırdığını biliyoruz! Her geçen gün ilerleyen teknoloji yeniliklerle, yaratıcılıkla hayatımıza renk katıyor daha fazlası yaşamı her alanda kolaylaştırıyor. Son yıllarda kozmetik sektöründe de teknoloji devrim niteliğinde yeniliklerle adından söz ettiriyor. Kozmetik dediğimizde ilk akla gelen güzelleşmek! Bu süreçte de başlangıç, kozmetik uygulamalarının lideri lazer epilasyondur. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve teknolojik yoludur. Geçtiğimiz yıllarda kullanmaya başlanan ve gelişen teknoloji sayesinde farklı bir boyuta taşınmış, konforlu ve hızlı çözümle Buz Lazer ile bizleri tanıştırmıştır. Lazer epilasyon Denizli içinde Buz lazer teknolojisinin kullanmaya başlandığını söyleyebiliriz, yeni bir teknoloji olmasına rağmen ülkemizde birçok şehirde uygulanmaktadır. Bu kadar hızlı ve konforlu dediğimiz Buz Lazer Nedir? Buz lazer, adında anlaşılacağı üzere lazer epilasyondur. Yani vücutta bulunan tüylere müdahale eden ve onları yok eden, tekrar oluşmasını engelleyen bir teknolojidir. Ancak diğer epilasyon yöntemlerinden Buz Lazer’i ayıran özellik ise, Buz başlık özelliğidir. Bu başlık sayesinde cilt -3 dereceye kadar soğutulmakta ve acı ağrı hissi ortadan kaldırılmaktadır. İşte gelişen teknoloji sayesinde Buz Lazer ile acısız epilasyon sağlanmaktadır. Aynı zamanda diğer yöntemlerin aksine cilt lekeleri, yanma, ağrı gibi etkilerde oluşmamaktadır. Kısacası Buz Lazer, hızlı, etkili, acısız ve ağrısız epilasyondur.
buz lazer epilasyon
Buz lazer epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Buz lazer, lazer yöntemlerinde olduğu gibi kıl köklerine enerji iletilmesiyle uygulanır. Bu sayede kıl köklerinin tahrip olması sağlanır ve kıl oluşumu zayıflayarak zamanla önlenir. Lazer epilasyon mantığı aynı olmakla birlikte buz lazer i ayıran en önemli özelik, kullanıcıların beklentilerinin karşılığı olan acı ve ağrı hissi olmamasıdır. Diğer yöntemlerde acı ve ağrı hissedilmesi epilasyon tercihlerini etkilerken, Buz Lazer ile konforlu epilasyon sağlanmaktadır. Lazer epilasyon Denizli, Buz Lazer ile hem hızlı hem de konforlu epilasyon için doğru teknoloji olduğunu belirtmektedir.

Buz Lazer Kimlere Uygulanabilir ve Ne Kadar Sürer?

Buz lazer, hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilmektedir. Vücudun tüm bölgelerine güvenle uygulanabilme özelliği ile ulaşılması güç bölgelere de ulaşarak pürüzsüz sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Özellikle erkekler için kulak içi, burun içi ve kaş arası bölgelerine uygulanabilmesi, lazer epilasyon Denizli de çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Hızlı ve pratik uygulanabilirliğinden bahsetmiştik, bunun sebebi ise tüm vücuda 35 dakika gibi kısa sürede uygulanmasından dolayıdır. Kısa zamanda konforlu epilasyonla istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün! Kişiye göre değişen seans sayıları ile fazla zaman kaybetmeden, pürüzsüz bir cilt ile her mevsime hazır olabilirsiniz. Cilt yapısı, kıl tipi her insanın farklıdır bu yüzden kesin seans sayısı söylemek doğru değildir, çünkü kişilere göre farklı sürelerde sonuç alınabilir. Ancak ortalama olarak 6-8 seansın yeterli geldiğini belirtebiliriz. Her mevsim uygulanabilen Soprano Ice Platınum ile istenmeyen tüylere son! Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. “Nerede yaptırabilirim?” sayfasına tıklayarak size en yakın Denizli orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.
5/5 - (43 votes)
“Buz Lazer Epilasyon Denizli’de Acısız ve Ağrısız Epilasyon Devrimi” üzerine 2 yorum
Yorum yapın