Bebekler için Örgü Atkı Bere Örnekleri

Bebek atkı bere takımı, bebek atkı bere takımı örgü, bebek atkı bere modelleri ve yapılışları, bebek penye bere modelleri, bebek atkı bere örnekleri el işine meraklı ve bunu severek yapan annelerin internette sıklıkla aradığı kelimeler ve kelime gruplarıdır.Kış aylarının yaklaşması ve soğukların gelmesi ile birlikte fabrikasyon ürünü olmayan sağlıklı iplerle örülmüş bebek atkı bere örnekleri annelerin tercihi olmaktadır.

Bu bereler ve atkıların en önemli özellikleri istediğiniz kalitede ve renkte ip ile istediğiniz deseni isterseniz ufak değişiklikler yaparak ortaya koymaktır.

Bebek atkı bere örnekleri

Fabrikasyon bebek atkı bere örnekleri çoğu zaman aynı desenleri içerdiği ve sağlık açısından tereddütler oluşturduğu için annelerce çok tercih edilmiyor.MUTLAKA OKUYUN:  Lastikli Bayan Örgü Bere Modeli Yapılışı Resimli Anlatım

Gerek erkek bebeklerde gerekse kız bebeklerde örülen farklı desenlerdeki orijinal bebek atkı bere örneği çoğu insanın dikkatini çekiyor.

Bebeğinize değişik panço modelleri arıyor ve bir türlü bulamadım diyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bebek panço örnekleri yazısını inceleyebilirsiniz.

[affiliate_news2 id=”4450″]Bu yıl kız bebekler için örülen atkı ve berelerde çiçek kombini moda diyebiliriz. Gerçi kız bebekler için hemen her dönemde çiçek figürü kullanımı değişmese de bunu kombinlemek bu seneye aitmiş gibi gözüküyor.

Erkek bebekler için örülen atkı ve berelerin daha çok hayvan şekillerinin ve çizgi film karakterlerinin figürleri biçiminde ortaya çıktığını görüyoruz.

MUTLAKA OKUYUN:  En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri

Bebek atkı bere örnekleri içinde kasket tarzının yaygınlaştığını da söyleyebiliriz. Erkek bebekler için örülen kasket şeklindeki berelerin gerçekten bebeğinizi daha sevimli hale getirdiğini söylemek mümkün.

Yine erkek bebekler için arabalı, trenli figürler de örgülerde dikkat çekiyor.

Aşağıdaki videoda ise kolay örgü bebek bere atkı modellerini inceleyebilirsiniz.

Bebek atkı bere örnekleri için düşünülen renklerin de çok canlı olduğunu görüyoruz. Kış için düşünülen örgüler olduğu için koyu renkler akla gelse de konu bebekler olunca cıvıl cıvıl, canlı renklerin kullanılması daha güzel sonuçlar vermektedir.

Bebek atkı bere örnekleri için sadece modelin güzelliği değil aynı zamanda asıl fonksiyonu olan soğuktan koruma özelliğini de düşünmek gerekir.

MUTLAKA OKUYUN:  Harika Bebek Tulumu Örgü Fikirleri

Aksi halde bebeğimizin sevimliliğini artıracağız diye üşüyüp hasta olmasına sebep olabiliriz. Bunu dikkate alarak, bebeklerin özellikle kulaklarının da hassas olduğunu düşünerek berelerin kulakları da kapatacak şekilde tasarlanması daha doğru olacaktır.

Bebek atkı berelerin yanında eldivenlerini de aynı modele uydurabilir minik ellerin üşümemesini sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bebek örgü bere atkı örnekleri galerisini de ziyaret edebilirsiniz.

[affiliate_news2 id=”4565″]

Bebek atkı bere örnekleri

Aşağıdaki videoyu izleyerek örnek bebek örgü atkı bere modellerine bir göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=q_8PKxjYixM


Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x