Acar Dedektif Eda-Yılmaz Yeşildağ Kitap Tanıtımı

Acar Dedektif Eda kitabı iki farklı setten oluşuyor. Bunlardan birinci set Acar Dedektif Eda Aramızda, ikinci set ise Acar Dedektif Eda Okulda. Acar Dedektif Eda Yılmaz Yeşildağ’ın harika bir eseri diyebilirim. Kitabın kapağındaki tanıtıma göz atmak isterseniz aşağıdaki detayları okuyabilirsiniz.

Acar Dedektif Eda Kitap Tanıtımı

Acar Dedektif Eda – Aramızda

Acar Dedektif Eda Aramızda kitabı 4 adet kitaptan oluşan bir set. Karton kutu içerisinde 4 kitabın birleşiminden oluşuyor.

Acar Dedektif Eda Aramızda

Nerede olay, Eda için çözüm kolay! Dünya’nın en ünlü dedektifiyle birlikte birbirinden ilginç maceralara katılmaya ne dersiniz? Merakından ve ünlü bir dedektif olma isteğinden dolayı kendini sürekli olayların içinde bulan Eda için maceralar hiç bitmiyor. En hoşlandığı şeyler dedektiflik filmleri izlemek ve dedektiflik kitapları okumaktır. Ha bir de etrafında olan bütün olaylara karışmak. Bir de şu büyükler ayak bağı olmasa, ona sürekli ne yapmasını gerektiğini söylemese dünya daha güzel olacak. İleride tüm dünyanın tanıdığı ünlü bir dedektif olmak en büyük isteği. Acar Dedektif Eda’nın birbirinden sürükleyici maceralarına ortak olmak ister misiniz? Setin Kitapları
  • GÖÇMEN KUŞ OPERASYONLARI
  • TELEFON HIRSIZLARI
  • DAYIMIN YENİ İŞİ
  • DERSHANEDE OLAY
Yazar: Yılmaz Yeşildağ Çizer : Betül Gönüllü Sayfa Sayısı : 710 İlk Baskı Yılı : 2014 Ebat : 13,5×19,5 Dil : Türkçe

Acar Dedektif Eda – Okulda

Acar Dedektif Eda Okulda kitabı 4 adet kitaptan oluşan bir settir. Karton kutu içerisinde 4 kitabın birleşiminden oluşuyor.

Acar Dedektif Eda Okulda

Başınız dertte mi? O zaman doğru yerdesiniz! Dünya’nın en ünlü dedektifiyle birlikte birbirinden ilginç maceralara katılmaya ne dersiniz? Merakından ve ünlü bir dedektif olma isteğinden dolayı kendini sürekli olayların içinde bulan Eda için maceralar hiç bitmiyor. En hoşlandığı şeyler dedektiflik filmleri izlemek ve dedektiflik kitapları okumaktır. Ha bir de etrafında olan bütün olaylara karışmak. Bir de şu büyükler ayak bağı olmasa, ona sürekli ne yapmasını gerektiğini söylemese dünya daha güzel olacak. İleride tüm dünyanın tanıdığı ünlü bir dedektif olmak en büyük isteği. Acar Dedektif Eda’nın birbirinden sürükleyici maceralarına ortak olmak ister misiniz? Setin Kitapları
  • PEMBE ŞEKERİN SIRRI
  • EFES GEZİSİ
  • KANTİN SOYGUNU
  • HAYALETLİ EV
Yazar: Yılmaz Yeşildağ Çizer : Betül Gönüllü Sayfa Sayısı : 710 İlk Baskı Yılı : 2014 Ebat : 13,5×19,5 Dil : Türkçe

Acar Dedektif Eda Kitap Yorumları

Acar Dedektif Eda Aramızda – Yılmaz Yeşildağ


Hikayeyi bütün çocuklara tavsiye ediyorum. Her işin arasında Eda var. Hikaye hem maceralı hem de heyecanlı bir hikaye. Bu yüzden okunmasının sebebi bu.

Okuduğum en güzel hikayeydi. Artık kitaplarımı zevkle okuyorum. Bu hikayeyi okuyan her çocuk hiç ve asla pişman olmayacak ve sıkılmayacaktır.

Berivan Tunç – Kahta Girne Ortaokulu


Bu kitabı beğenmemin sebebi: Eda’nın komik ve eğlenceli maceralarından bahsetmesi . Eda’nın maceraları bana göre çok merak uyandırıcı.

Eda’nın polislerin çözemediği olayları çözüp, azar işittiği yerler ise çok komik. Kitap çok akıcı yani okuduğunuzda kendiniz kaptırıp başka yerlere gidiyorsunuz. Kitabı kesinlikle okumalısınız.Yukarıdaki nedenlerden dolayı tavsiye ederim.

Evrim Erdal – Kahta Girne Ortaokulu


Öğrenciler için çok güzel renklendirilmiş. Çok güzel anlatılmış ve anlamlı kelimeler kullanılmış. Bu kitabı alan bir öğrenci hatta kitap okumayan bir öğrenci bile kitap okuma alışkanlığı kazanır. Yani bu kitabı tüm herkes okusun.

Arzu Işık – Kahta Girne Ortaokulu


Acar Dedektif Eda Okulda – Yılmaz Yeşildağ


Kitabı çok beğendim. Renkli, gizemli ve sorularla dolu bu kitabı kesinlikle okuyun. Eda ile birlikte gizemli olayları sizler de okumalısınız. Hadi o zaman Eda’nın macerasına!

İlayda Erdoğan – Kahta Girne Ortaokulu


Kitap çok güzel. Herkese tavsiye ederim… Okunmayı hak eden bir kitap. Kesinlikle okuyun. Eda adlı bir dedektif çocuğun hikayelerini anlatıyor. Tam orta okullulara göre. Okumadan geçmeyin derim.

Ali Baran Yılancı – Kahta Girne Ortaokulu

Heyecan verici kitap bulamıyorum diyenlere dikkat! Bu kitap o kadar heyecan verici ki cümlelere sığdıramıyorum. Kitapta Eda adında meraklı bir kızın yaptığı dedektiflik işleri ve geçirdiği olaylar anlatılır.

Eda ileride dedektif olmayı hayal eder. Bence Eda’dan çok iyi bir dedektif olabilir. Ama polisiye memuru Eda’nın dedektif olacağına inanmaz.

Ama Eda hedefine ulaşacağından emindir.Bu kitabı bile anlatırken kendimi bu kitabın içinde gibi hissediyorum. Herkes kesinlikle okumalı.

Dilan Tutuş – Kahta Girne Ortaokulu


Harika bir kitap. İçinde macera, dedektiflik işleri var. Bu kitabı okuduğum zaman kendimi içinde hissediyorum. İçi dışı harika bir kitap. Kesinlikle okuyun. Maceraları görmenizi istiyorum. Kitabı okursanız sizde macera yaşayabilirsiniz!

Melisa Erdem – Kahta Girne Ortaokulu

5/5 - (24 votes)

  1. Anonim: #yılmazyeşildağ #acardedektifeda#KitapsınavıKİTAP39 Kanalımıza Abone Olun == https://bit.ly/3lIRHHrSOSYAL MEDYA BAĞLANTILARIMIZ İnstagram = https://bit.ly/36... Reply
  2. Anonim: Acar Dedektif Eda Okulda (4 Kitap Takım) - Yılmaz Yeşildağ kitabı en iyi fiyatla burada! Tıkla, Acar Dedektif Eda Okulda (4 Kitap Takım) - Yılmaz Yeşildağ eserini hızlı ve kolay bir şekilde satın al. Reply